Best men Ranking

Bij deze ranglijst wordt er gestreden om de titel beste speler van de bedrijven competitie 2018. Doorslaggevend voor de positie die een speler op de ranglijst inneemt is het aantal punten dat men scoort per wedstrijd. Te verdienen punten zijn afhankelijk van winst of verlies en op welke positie men heeft gespeeld binnen het team.

Eindstand:

  Naam Team Puntentotaal w1 w2
1 Jan Massar Massar Bouwbegeleiding 300    
2 Marco Badoux Badoux Klimaattechniek 275   25
3 Andres Fachado Squibers 2 255    
4 Charles Antoine Lameloise Squibers 1 255    
5 Wijnand van de Berg Gezondheidscentrum Rijswijk Buiten 245 15  
6 Miran de Groot Badoux Klimaattechniek 240    
7 Eelse Jan Stutvoet De Barmeisjes 225 30  
8 Paolo Jesus Squibers 1 210 30 30
9 Nadine Rodewijk Gezondheidscentrum Rijswijk Buiten 190 20 10
10 Ueli Meier Squibers 2 190    
11 Taco Vree Badoux Klimaattechniek 165    
12 Wilco Otte RoSquash 165    
13 Denis Curtis Squibers 2 160 25 15
14 Esteban Freijdell DSM 160   15
15 Remco van der Heijden RoSquash 160 10 25
16 Jao Silva Squibers 1 155    
17 Jos van Vugt DSM 150   25
18 Ander Mokina Mondragon De Barmeisjes 135    
19 Maarten de Witt RoSquash 135 20 20
20 Klemens Karssen Gezondheidscentrum Rijswijk Buiten 120 15  
21 Rick Massar Massar Bouwbegeleiding 115    
22 Dirk van der Valk De Barmeisjes 100    
23 Javier Alvarez DSM 100    
24 Sammy Eckhardt De Barmeisjes 100 25  
25 Tim Baumg√§rtel Squibers 1 100    
26 Damien Lefol Squibers 1 95    
27 Kamesh Peri DSM 95   15
28 Arjen Elsemulder Gezondheidscentrum Rijswijk Buiten 90    
29 HP Nijhof Badoux Klimaattechniek 85   5
30 Max Meeuwis De Barmeisjes 80    
31 Murat Aslancik De Barmeisjes 80    
32 Peter van Dongen Squasbers 1 80    
33 Richard Advocaat RoSquash 80 15 30
34 Robert Lejeune Squibers 1 80    
35 Barbara Verhaaf Gezondheidscentrum Rijswijk Buiten 75    
36 Lorenz Steinbock Squibers 2 75 5 20
37 Marcel Hallema RoSquash 75    
38 Michiel Akeroyd DSM 70    
39 Judith Vis DSM 65    
40 Esther Legerstee Massar Bouwbegeleiding 60    
41 Raymond Hazebroek Badoux Klimaattechniek 60    
42 Remi RoSquash 60    
43 Alexander Kaljuta Squibers 2 55    
44 Bob Massar Massar Bouwbegeleiding 50    
45 Derk Dekker Squibers 1 50    
46 Lisa Massar Massar Bouwbegeleiding 50    
47 Rinze de Vries Gezondheidscentrum Rijswijk Buiten 50    
48 Henry RoSquash 40    
49 Suzanne Wermink Gezondheidscentrum Rijswijk Buiten 35    
50 Arthur van de Broek Massar Bouwbegeleiding 30    
51 Jan Jouvenaar De Barmeisjes 30    
51 Lucas Hop De Barmeisjes 30    
52 Ricardo Vossen De Barmeisjes 30    
53 Annet van Vulpen DSM 25    
54 Esther Taal Badoux Klimaattechniek 25    
55 Joost Bijl Massar Bouwbegeleiding 25    
56 Sjoerd Heemskerk Massar Bouwbegeleiding 20    
57 Margret Massar Massar Bouwbegeleiding 15    
58 Sean de Barmeisjes 15    
59 Martje Batenburg De Barmeisjes 5 5  
58 Sean de Barmeisjes 0    
59 Martje Batenburg De Barmeisjes 5 5  

winst op 1 ——————— 30 punten
Winst op 2 ——————— 25 punten
Winst op 3 ——————– 20 punten

Verlies op 1 ——————- 15 + 5* punten
Verlies op 2 ——————- 10 + 5* punten
Verlies op 3 ——————-   5 + 5* punten

* 5 punten voor iedere game